فعالیت های واحد بازرگانی خارجی شرکت توسعه صادرات رادآرون

شرکت صنایع آلیاژی رادآرون در واحد بازرگانی خارجی خود آماده ارائه خدمات بازرگانی اعم از مشاوره، صادرات و واردات مواد اولیه صنایع فولادی در کشور می باشد. کارشناسان ما در واحد بازرگانی خارجی روزانه با تولیدکنندگان مواد اولیه و نمایندگان خود در سراسر جهان از جمله هند و چین در ارتباط بوده و آخرین اخبار و مطالب تخصصی جهان در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی فولاد را بررسی می کنند. محصولات قابل ارائه در شرکت صنایع آلیاژی رادآرون عمدتاً شامل فروآلیاژها اعم از فرومنگنز (Ferro Manganese)، فروسیلیکومنگنز(Ferro Silico Manganese)  ، فروسیلیس (Ferro Silicon)، فرووانادیوم (Ferro Vanadium)، فرونیوبیوم (Ferro Niobium)، فروتیتانیوم (Ferro Titanium) و  … و مواد کربنی مانند کک متالوژی (Coking Coke) و … می باشند.

صادرات مواد اولیه صنعت فولاد مانند فرومولیبدن (Ferro Molybdenum)، سرباره کوره بلند (Blast Furnace Slag)، سرباره فولاد(Electric Arc Furnace Slag) ، بریکت آهن اسفنجی (DRI Briquettes) ، کنسانتره آهن (Iron Concentrate)  و … نیز توسط واحد بازرگانی خارجی شرکت صنایع آلیاژی رادآرون قابل بررسی و انجام می باشد.

همچنین شرکت صنایع آلیاژی رادآرون در راستای خدمت رسانی به مشتریانی که درخواست خرید مستقیم از فروشنده خارجی را داشته باشند، امکان ارائه پروفرمای ارزی داشته و  در این راستا آماده ارائه هرگونه مشاوره  در خصوص خرید ارزی به مشتریان عزیز را دارد. پوشش خبرهای داخلی و خارجی و ترجمه مقالات علمی مربوط به حوزه صنعت فولاد نیز از مجموعه خدماتی است که در دست اجرا داریم.

مشتریان چگونه می توانند از کیفیت محصولات شرکت ما اطمینان حاصل کنند؟

شرکت صنایع آلیاژی رادآرون با ارتباط مستقیم خود با تولیدکنندگان خارجی قادر است مواد اولیه مورد نیاز صنایع فولادی را با بهترین کیفیت و قیمتی رقابتی در بازار داخلی عرضه نماید. شرکت صنایع آلیاژی رادآرون به منظور اطمینان از انطباق کالای خریداری شده با درخواست مشتریان خود، از طریق شرکت های معتبر بازرسی، مانند SGS، بازرسی های کیفی اولیه را در محل فروشنده و به هزینه خود انجام می دهد.

ماموریت ما بهبود کیفیت محصولات تولیدی صنعتی از طریق ارائه مواد اولیه با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز جهانی است که تا به امروز به کمک کارشناسان حرفه‌ای در این مسیر موفق بوده‌ایم.

کشورهای صادرکننده برتر در زمینه آلیاژهای منگنز (Manganese Alloys):

بیش از 90 درصد سنگ منگنز استخراج شده در جهان به شکل فروآلیاژ و برای تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرد.

  • مهمترین فروآلیاژهای مورد استفاده در صنعت فولاد، فرومنگنز پرکربن(HCFeMn)، فرومنگنز متوسط کربن (MCFeMn)و سیلیکومنگنز (SiMn) هستند.

فرومنگنز به عنوان اکسید زدا (deoxidizer )، گوگرد زدا (desulphurizer  ) و گاز زدای(degasser ) فولاد، برای از بین بردن نیتروژن و سایر عناصر خطرناکی که در اولین ذوب آهن یافت می شوند، استفاده می شود. همچنین خواص مکانیکی مانند سختی پذیری و مقاومت سایشی فولادهای ویژه را بهبود می بخشد.

امروزه سه گرید فرومنگنز در تعداد زیادی از محصولات صنعتی و مصرفی استفاده می شود:

  • فرومنگنز متوسط کربن (FeMn MC)
  • فرومنگنز کم کربن (FeMn LC)
  • فرومنگنز پرکربن (FeMn HC)

فروسیلیکو منگنز (FeSiMn) یک فروآلیاژ بسیار پرکاربرد در زمینه تولید انواع مختلف فولادها است. از سیلیکو منگنز در فولادسازی برای اکسیژن‌زدایی، گوگردزدایی و بهبود خواص مکانیکی فولاد از طریق افزودن عناصر آلیاژی، استفاده می‌شود.

بر اساس آخرین گزارشات وبسایت های ترید مپ  و اطلس پیچیدگی اقتصادی  ، پنج کشور برتر در زمینه صادرات فرومنگنز پرکربن (High Carbon Ferro Manganese) در سال 2021 در جهان عبارتند از : هند، مالزی، فرانسه، آفریقای جنوبی و کره جنوبی. در این میان کشور هند با سهم 55 درصدی در سال 2021 بالاترین جایگاه را داشته و پس از آن کشور مالزی با 20% از سهم صادرات به جهان دومین رتبه را داشته است.

پنج کشور با بالاترین میزان صادرات برای فرومنگنز متوسط کربن (Medium Carbon Ferro Manganese) در سال 2021 عبارتند از: کره جنوبی، هند، آفریقای جنوبی، هلند و ایتالیا. در این میان کره جنوبی با دارا بودن 41% از سهم صادرات کل فرومنگنز متوسط کربن در جهان، بالاترین جایگاه را داشته و بعد از آن کشور هند با سهم 24 درصدی دومین رتبه را داشته است.

در خصوص صادرات فروسیلیکومنگنز ، پنج کشور با بالاترین میزان صادرات به جهان: هند، اوکراین، نروژ، مالزی و گرجستان هستند. کشور هند با سهم 42% بیشترین میزان صادرات سیلیکومنگنز را در سال 2021 داشته و اوکراین نیز با سهمی معادل 21% دومین رتبه صادرات در جهان را داشته است.

واردات شرکت صنایع آلیاژی رادآرون در زمینه فروآلیاژها، به ویژه فرومنگنز پرکربن (HCFeMn) ، فروسیلیکومنگنز(SiMn) و فرومنگنز متوسط کربن (MCFeMn) با توجه به نیاز بازار داخلی عمدتاً از کشور هند انجام می گیرد.

همچنین سایر مواد اولیه صنعت فولاد شامل کک متالوژی (Metallurgical coke)، فروسیلیس (FeSi)، فروتیتانیوم (FeTi)، فرووانادیوم(FeV)، فرونیوبیوم(FeNb) و … نیز که عمدتاً از کشور چین تامین می شوند، با وجود نمایندگان معتبر این شرکت در کشور چین و ارتباط با تولیدکنندگان معتبر چینی قابل ارائه می باشند.

سایر فعالیت ها و خدمات قابل ارائه در شرکت صنایع آلیاژی رادآرون:

با توجه به اینکه تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور عمدتاً از فروآلیاژهای هندی به ویژه فرومنگنز هندی و سیلیکومنگنز هندی استفاده می کنند، شرکت صنایع آلیاژی رادآرون با ارتباط مستمر با تولیدکنندگان و نمایندگان خود در هند امکان تامین مواد اولیه مورد نیاز را با مشخصات فنی مطلوب ارائه می دهند.

همچنین شرکت صنایع آلیاژی رادآرون امکان صادرات مواد اولیه فولادی از جمله سرباره کوره بلند (Blast Furnace Slag)، سرباره فولاد(Electric Arc Furnace Slag) ، بریکت آهن اسفنجی (DRI Briquettes) ، کنسانتره آهن   (Iron Concentrate)  ، … به مقاصد مورد نظر مشتریان را نیز داشته و در این راستا نهایت کوشش خود جهت انجام کلیه امور به بهترین وجه ممکن را دارد.

خدمات واحد بازرگانی خارجی شرکت صنایع آلیاژی رادآرون منحصر به واردات و صادرات این شرکت نبوده و بر حسب نیاز مشتریان امکان ارایه پروفرما و با شیوه حمل مورد نظر مشتری را نیز دارند. همچنین کارشناسان شرکت صنایع آلیاژی رادآرون در واحد بازرگانی خارجی با اطلاع از آخرین بخشنامه ها و قوانین گمرکی می توانند مشاوره لازم در خصوص واردات این محصولات را نیز ارائه نمایند.

 کارشناسان  این مجموعه به صورت تمام وقت آماده ارائه جزئیات بیشتر در کلیه موارد یاد شده  و مشاوره می باشند پس در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از طریق ایمیل،تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.