معرفی رادآرون

شرکت توسعه صادرات رادآرون (سهامی خاص) را در سال 92 و با نام شرکت توسعه فولاد آزادی و با هدف تامین قطعات، تجهیزات و مواد اولیه صنایع فولاد تاسیس نمودیم و در طی سالها فعالیت خود توانستیم با جلب اعتماد تولیدکنندگان مطرح فولاد بخشی از نیازمندی‌های راهبردی این صنعت را به ویژه در حوزه شمش‌های فولادی، فروآلیاژها، و سایر مواد اولیه رفع نماییم.

با گذشت زمان و کسب تجارب ارزنده در این حوزه، با  استخدام کارشناسان حرفه ای و متخصص در زمینه مواد اولیه صنعت فولاد بر آن شدیم تا ضمن رشد و توسعه شرکت در زمینه آلیاژها و فروآلیاژها به صورت تخصصی تر در این حوزه عمل نماییم. در این راستا با تشخیص نیاز کشور به مواد اولیه کمیاب و پرکاربرد در این حوزه، فعالیت خود را هر چه بیشتر توسعه دادیم تا علاوه بر رفع نیاز تولیدکنندگان داخلی، بازویی قدرتمند در جهت کمک به تامین کنندگان برتر کشور نیز باشیم.

این شرکت در سال 1396 و با هدف تسهیل صادرات غیر نفتی کشور و با نگاهی بلندمدت به این امر، نام خود را به توسعه صادرات رادآرون تغییر داد و کوشید تا ضمن تامین نیاز صنایع داخلی، در مسیر صادرات محصولات ایرانی و حضور اثربخش در بازارهای جهانی گام بردارد.

در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از سال‌ها تجربه عملیاتی در صنایع زیرساختی کشور، تعامل و همکاری با کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی، دفاتر نمایندگی در کشورهای مختلف اروپا از جمله آلمان، ایتالیا و اسپانیا، استقرار نظام مدیریت کیفیت، اخذ گواهینامه‌های مرتبط با صنعت و همچنین بهره‌مندی از منابع انسانی جوان و کارآزموده، توانسته است سهمی مهم در تامین نیاز صنایع و صادرات محصولات ایرانی داشته باشد.

 اهداف و ماموریت

آنچه مسلم است ماموریت یک سازمان حرفه‌ای که با مجموعه‌ای وسیع از مشتریان در سراسر کشور در ارتباط است در قدم اول به رضایتمندی مشتریان متکی می‌باشد.

تیم حرفه‌ای رادآرون به عنوان اصلی‌ترین ماموریت خود، ضمن احترام و حفظ منافع مادی و معنوی ایشان به صورت مستمر نسبت به تحلیل و سنجش رضایتمندی مشتریان خود اقدام می‌نماید و سعی دارد ضمن رفع نیازهای موجود در بازار با توجه به تخصص و تجربه خود نسبت به تامین کالاها با بالاترین استانداردهای کیفی در سطح بین المللی که مورد درخواست خریداران است اقدام نماید و در این راستا مزیت و منافع خود را به عنوان آخرین الویت در ماموریت سازمانی خود مورد توجه قرار دهد.

مدیریت شرکت رادآرون اهداف خود را به صورت جامع در دو سطح به شرح زیر طبقه بندی نموده است‌:

  • اهداف زیربنایی عملیاتی‌: این شرکت در تلاش است ضمن بهره گیری از تجربیات مدیران برتر در این حوزه و تکیه بر تخصص و تجربه تیم خود کاستی‌های موجود در فضای تامین مواد اولیه موردنیاز فولاد کشور را شناسایی و نسبت به رفع آن با بیشترین مزیت و کیفیت که مورد درخواست مشتریان نیز می‌باشد تلاش نماید. رعایت اخلاق حرفه ای، احترام به مشتریان، حفظ کیفیت، وجود مزیت‌های رقابتی در قیمت کالاهای مورد ارائه به عنوان زیربنایی ترین اهداف این سازمان در صدر الویت‌های تیم رادآرون مورد توجه بوده و می‌باشد.
  • اهداف توسعه آتی: در گام دوم و به صورت موازی با اهداف زیربنایی، ضمن توجه به اهداف کلان اقتصادی و قوانین حاکم بر کشور به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ فولاد قصد داریم در کنار واردات مواد اولیه کمیاب و پرکاربرد که در حال حاضر مشغول به انجام آن هستیم، بتوانیم با ورود به زنجیره صادرات محصولات نهایی فولادی کمتر شناخته شده در حوزه بین المللی به ارتقا و شناخت دسترنج خانواده فولاد در سطح جهانی اقدام نماییم. همچنین در نظر داریم با ورود به حوزه معادن و مشارکت در طرح های سرمایه گذاری کمتر مورد توجه، نسبت به فعال نمودن پتانسیل‌های موجود در کشور که میتواند کمک ارزنده‌ای در زنجیره تامین مواد اولیه فولادی باشد، مشارکت نماییم و به تسهیل گردش چرخه تولید در کشور کمک نماییم.

چارت سازمانی

فهرست